Správa PPC kampaní

 • Sázíme na data a podle nich tvoříme kampaně.
 • Testujeme různé kreativy pro vyšší výkon kampaní.
 • Sledujeme efekt kampaní v rámci celého podnikání.
 • Přicházíme s novými nápady, které přinesou vyšší zisk.
to se mi líbí

Online marketing musí vydělávat peníze

Napište nám nezávazně, co by vás zajímalo. Je to cena za nového zákazníka nebo chcete probrat celkovou strategii na zvýšení prodejů?  Stačí vám dvě minuty času a my se na to podíváme. Nezávazně. Jen nás baví hledat řešení a pokud se vám to naše bude líbit, třeba budete chtít více.

Zajistíme návratnost vašich PPC kampaní

Nedáváme na pocity. Sledujeme, data a co lidé chtějí. Od prvního kliku měříme, co vám naše práce přináší a neustále vyhodnocujeme, kde je prostor pro růst a co je potřeba rychle ukončit. Používáme jako ostatní CPL, CTR, COA a další, ale víme, že na konci jde o jedno číslo, které vás bude zajímat. Budete mít od nás neustálý přehled díky pravidelným reportům na denní či týdenní bázi, Pracovat na zlepšení budeme my, vy se můžete jen kdykoliv podívat, jak nám to jde.

  Vyberte s čím můžeme pomoci

   Adresa vašeho webu

  Vyplňte prosím URL adresu vašeho webu. Nejprve se podíváme, co děláte a uvidíme váš produkt pohledem zákazníka. Dokážeme tak rychleji najít správné řešené.

  Kolik plánujete investovat do reklamy?

  Jaké jsou vaše měsíční náklady do online reklamy nebo kolik chcete investovat? Čím přesnější údaje od vás dostaneme, tím lepší řešení budeme schopni připravit.


  Vymyslíme pro vás řešení

  Stále platí, jak jsme na začátku slíbili. Vše je nezávazné, ale potřebujeme vaše kontaktní údaje, abychom věděli, kam vám pošleme naši analýzu. Ozveme se vám nejpozději do dvou pracovních dnů, obvykle se snažíme vše připravit hned druhý den, ale neslibujeme něco, co bychom nemohli splnit.