E-mail marketing

  • Zvyšujeme hodnotu vašich zákazníků.
  • Tvoříme obsah, který vaši databázi baví.
  • Segmentujeme pro vyšší efektivitu.
  • Nastavujeme automatizace, abyste ušetřili.

Využijte sílu e-mail marketingu

Každý z nás už slyšel o tom, že emailing nefunguje. Pokaždé se tomu zasmějeme a jdeme něco poslat, protože e-mail marketing má stále důlěžitou roli v marketingu e-shopů i služeb. Pokud víte, jak na to, každý měsíc vám vydělá peníze. My to víme a rádi vám to ukážeme.

Společně si definujeme cíle a my pro vás připravíme strategii, abychom vašim zákazníkům posílali jen to, co je zajímá. Na základě segmentace připravujeme jednotlivé kampaně a nastavujeme automatizace, abychom se mohli věnovat dalšímu rozvoji místo ručnímu rozesílání newsletterů.

Jak vám pomůžeme s emailingem

Newslettery

Jednorázové tematické akce. Připravíme texty, grafika a vybereme z databáze lidi, kteří o všem chtějí slyšet. Ačkoliv to třeba ještě neví.

Správa databáze

Váš poklad, který budeme pečlivě střežit. Ke kontaktům přiřadíme správné informace, abychom mohli jednoduše vytvářet segmenty pro kampaně i automatizace.

Automatizace emailingu

Pomůžeme vám vytvořit proces, ve kterém budete se zákazníky v pravidelném kontaktu, aniž byste museli cokoliv dělat. A nikdy nezapomenete popřát ke svátku nebo narozeninám.

Pojďme společně nastavit váš e-mail marketing

Jste pro nás prioritou

Pokud formulář odešlete v pracovní době, ozveme se vám ještě dnes. Odešlete-li formulář mimo pracovní dobu, kontaktujeme vás hned následující pracovní den.