E-mail marketing

  • Zvyšujeme hodnotu vašich zákazníků.
  • Tvoříme obsah, který vaši databázi baví.
  • Segmentujeme pro vyšší efektivitu.
  • Nastavujeme automatizace, abyste ušetřili.
  • Testujeme a analyzujeme výkonnost rozesílek.
  • Hlídáme dodržování předpisů ochrany zákazníků.

Využijte sílu e-mail marketingu

Každý z nás už slyšel o tom, že emailing nefunguje. Pokaždé se tomu zasmějeme a jdeme něco poslat, protože e-mail marketing má stále důlěžitou roli v marketingu e-shopů i služeb. Pokud víte, jak na to, každý měsíc vám vydělá peníze. My to víme a rádi vám to ukážeme.

Společně si definujeme cíle a my pro vás připravíme strategii, abychom vašim zákazníkům posílali jen to, co je zajímá. Na základě segmentace připravujeme jednotlivé kampaně a nastavujeme automatizace, abychom se mohli věnovat dalšímu rozvoji místo ručnímu rozesílání newsletterů.

Jak vám pomůžeme s emailingem

Newslettery

Jednorázové tematické akce. Připravíme texty, grafika a vybereme z databáze lidi, kteří o všem chtějí slyšet. Ačkoliv to třeba ještě neví.

Správa databáze

Váš poklad, který budeme pečlivě střežit. Ke kontaktům přiřadíme správné informace, abychom mohli jednoduše vytvářet segmenty pro kampaně i automatizace.

Automatizace emailingu

Pomůžeme vám vytvořit proces, ve kterém budete se zákazníky v pravidelném kontaktu, aniž byste museli cokoliv dělat. A nikdy nezapomenete popřát ke svátku nebo narozeninám.

PERSONALIZACE ROZESÍLEK

Peronalizovaný e-mail přitahuje více pozornosti než generický. Obsah, který je relevatní pro čtenáře, je pro něj zajímavější a přitažlivější. Personalizovaný obsah dá vašich zákazníkům pocit, že jsou vnímání jako jednotlivci a ne jako číslo v databázi. Budejete tak jejich důvěru ve vaší značku nebo produkt.

STRATEGIE ROZŠIŘOVÁNÍ DATABÁZE

Rozšiřování databáze je klíčové. Vytvoříme pro vás varianty zákonného sběru leadů pro váš efektivní e-mailing, ať už formou formuláře, pop-up okna nebo sběru podpořeného benefitem nebo soutěží. A samozřejmě zajistím zákonné souhlasy formou double opt-in.

Pojďme společně nastavit váš e-mail marketing

Jste pro nás prioritou

Pokud formulář odešlete v pracovní době,
ozveme se vám ještě dnes. Odešlete-li formulář
mimo pracovní dobu, kontaktujeme vás hned
následující pracovní den.

A pokud spěcháte, volejte: +420 774 285 452