služby

Správa PPC kampaní

Výkonnostní marketing

více

SEO

Optimalizace pro vyhledávače

více

Sociální sítě

Reklama na sociálních sítích

více

E-mail marketing

Výkonnostní marketing

více

Weby a aplikace

Optimalizace pro vyhledávače

více

Digitalizace

Reklama na sociálních sítích

více

Přesvědčte se, že nám to bude fungovat

Nenabízíme zázraky a rozhodně je neslibujeme. Díky tomu, že za sebou máme stovky kampaní, tak víme, co bude fungovat. Uděláme maximum, aby to fungovalo i u vás. Abyste se o tom přesvědčili, stačí se ozvat a my vám ukážeme, s čím můžeme pomoc.

Přesvědčte mě

Máme pro vás odpověď

Proč si vybrat právě vás?

Výběr agentury na onlin je stále složitější, protože stále přibývá více agentur a freelancerů, kteří navíc za měsíc slibují zázraky. My slibujeme, že uděláme maximum. Jde sice o váš byznys, ale my potřebujeme stejně jako vy, aby fungoval.

Kolik to bude stát?

Žádný ceník u nás nenajdete. Máme základní hodinové sazby, ale s každým klientem se domluvíme na základě cílů, protože někteří klienti nám platí desítky tisíc, jiní i stovky. A každý je spokojný. Cíle i kalkulaci s vámi rádi probereme osobně.

S čím vším mi můžete pomoc?

Zaměřujeme se na výkonnostní kampaně, ale abychom dosahovali vašich očekávání, zajišťujeme vše potřebné. Máme šikovné grafiky, kreativní textaře a rychlé kodéry, kteří připraví skvěle konverzní stránku pro vaši naši kampaň.

Na jak dlouho s vámi podepisuji smlouvu?

Na začátku chápeme obavu z výsledků, a tak začínáme většinou na šesti měsících, kdy neustále sledujeme výsledky a hledáme cestu k nastaveným KPI´s. Pak už je to o domluvě. Většinou máme roční smlouvu, ale automaticky ji my i klient prodlužuje.

Komu jsme pomohli

Ozvěte se nám

Jste pro nás prioritou

Pokud formulář odešlete v pracovní době, ozveme se vám ještě dnes. Odešlete-li formulář mimo pracovní dobu, kontaktujeme vás hned následující pracovní den.