DOTAZ ZDARMA

Optimalizace
pro vyhledávače (SEO)

Jednoho dne vás přestane bavit investovat do výkonnostních reklam ve vyhledávání. Náklady na tyto kampaně budete chtít průběžně snižovat. Jednou z cest je věnovat se optimalizaci stránek pro vyhledávače (SEO). Díky správnému nastavení stránek, obsahu a zpětným odkazům budete vidět ve vyhledávačích na předních místech, a nebudete tak muset platit za reklamy.

TO MI DÁVÁ SMYSL

Zvyšte si organickou
návštěvnost

Menší firma

Teprve se rozjíždíme

Do emailingu chcete dát zatím jen pár tisíc a pak se uvidí.

To jsem já

Střední firma

V onlinu se orientujeme

Víte, že to detailní segmentace něco stojí, ale přináší lepší výsledky.

To chceme

Velká firma

Aspirujeme na lídra trhu

Možná už jste lídr, ale pozici chcete nejen udržet.

Ukažte se

Na co se u SEO
zaměřujeme

Technický audit

Začínáme auditem, abychom se zorientovali ve vašich stránkách a objevili možné nedostatky. Ať už to bude nízký počet klíčových slov, špatně vytvořené metatexty nebo pomalé načítání stránek, přijdeme na to. Následně připravíme seznam priorit, díky kterým se postupně dostanete na přední místa ve vyhledávání.

Analýza klíčových slov

Pokud to s online marketingem myslíte vážně, analýza klíčových slov bude jedním z prvních podkladů, které budete potřebovat. Využijete ji nejen pro správné otextování webových stránek, ale také pro obsahovou strategii, pochopení zákazníků a následné nastavení výkonnostních kampaní.

On-page faktory

Na každé stránce je několik důležitých prvků, které pomáhájí zviditelnit váš web. Základem jsou metatexty (title & description), které jsou v kódu stránky hned v úvodu. Vyhledávače jim tak přikládají velkou váhu. Kromě toho se zaměříme na správné nadpisy, optimalizaci obrázků či URL adresu.

Off-page faktory

Zjednodušeně řečeno, váš web je tak silný, jako jsou weby, které na něj odkazují. Zajistíme vám zpětné odkazy na správná klíčová slova z relevantních webových stránek. A nejen tam. Postaráme se i o zmínky na sociálních sítích, abyste stoupali vyhledáváním vzhůru.

VYLEPŠETE NÁM WEB

S kým jsme se do toho pustili

Zviditelníme vás ve vyhledávání

Nic to zatím nestojí. Tak pojďte zjistit, co by se dalo dělat a kolik by to stálo.

    Pojďme zjistit,
    jak vám můžeme pomoci

    info@dision.cz
    +420 775 752 302