DOTAZ ZDARMA

Naše vize

Online svět a automatizace nás baví. Samozřejmě se s vámi setkáme rádi i osobně, ale většinu věcí se snažíme dělat online. Díky technologiím jsme schopni dostat vaše sdělení během krátké chvíle k relevantním lidem ať už jsou kdekoliv na světě.

Spojujeme vášeň pro online svět s vizí pro úspěšnou komunikaci vaší značky. Nevytváříme jen další reklamy, tvoříme obsah, který dokáže zaujmout a naplnit cíl, který si hned na začátku definujeme. S ním si nastavíme i způsob vyhodnocení, abychom věděli, zda jdeme správným směrem a opírali se přitom o fakta.

Nemáme rádi spekulace, když víme, že jde vše měřit. Data jsou pro nás vším. Nedáváme na pocity. Sledujeme, co chtějí lidé a spojujeme to s vašimi potřebami.

SDÍLÍM VAŠI VIZI

Náš přístup
se vám bude líbit

Výkonnostní přístup

Jsme vaším partnerem od první schůzky a nastavování cílů v online marketingu.


Stojíme si za tím, že se cíle mají plnit. Proto společně vytvoříme více směrů odpovídajících rozpočtu, za které následně neseme odpovědnost.

Kreativní přístup

Sdělení je důležité, zejména v online prostoru musí veřejnost zaujmout okamžitě.


Každá značka musí být něčím specifická, aby i během pár vteřin dokázala plnit cíl. Získat dalších pár vteřin pro další možnost oslovení a splnění obchodního cíle.

Analytický přístup

Online nás baví. Můžeme tvořit a rychle testovat, jak veřejnost reaguje.


Bez správných dat bude naše práce jen o zkušenostech. Díky přesným informacím můžeme zkušenosti využít k vytvoření efektivnější komunikace a její optimalizaci.

UKAŽTE MI, CO UMÍTE

Pojďme si promluvit

Tohle nejde vymyslet bez dat. Nechte nám kontakt, my se ozveme a domluvíme se.

    Pojďme zjistit,
    jak vám můžeme pomoci

    info@dision.cz
    +420 775 752 302